oda ara
Hakkımızda

Ortakent Yahşi Sahilinde denize sıfır olarak 2018 de tamamlanmış ve faaliyete girmiştir. Tarihi ve kültürel motiflerle bezenen Ortakent sahilinin bir incisi olarak sahildeki yerini alan Herodot Beach Otel dilediğiniz tatili yaz ve kış aylarında sunmak için sabırsızlıkla sizleri bekler.

Hello. Our hotel has been present for over 20 years. We make the best or all our customers. Hello. Our hotel has been present for over 20 years. We make the best or all our customers. Hello. Our hotel has been present for over 20 years. We make the best or all our customers.

Facilities

Core Features

SNACK BAR VE ANA RESTORANT

Sabah Kahvaltısı 08:00 – 11:00 saatleri arasındadır . Dünya mutfağı , Akdeniz mutfağın ve bölgesel tadları bulabileceğiniz restorantımız bulunmaktadır. Snack barda cocktail çeşitlerimizi bulabilirsiniz.

01

Ulaşım

Bodrum merkezine 13 km uzaklıktadır. Milas Havalimanına 50 km uzaklıktadır. Bodrum dolmuşlarına 5 dakika yürüme mesafesindedir. Misafirlerimiz için Havaalanından otele transfer yapılmaktadır (Ücretlidir)

02

ODA TİPLERİ ve SAYISI (Toplamda 20 Odalı)

1 Aile Suiti ( Max. 4 kişi konaklayabilmektedir) 4 Deluxe Suit ( Jakuzili 1-2-3 kişi konaklar) 5 Deluxe Bahçe Manzaralı (Max 1-2 kişi konaklar) 10 Deluxe Deniz Manzaralı oda (Max 1-2 kişi konaklar)

03