oda ara
Hakkımızda

Ortakent Yahşi Sahilinde denize sıfır olarak 2018 de tamamlanmış ve faaliyete girmiştir. Tarihi ve kültürel motiflerle bezenen Ortakent sahilinin bir incisi olarak sahildeki yerini alan Herodot Beach Otel dilediğiniz tatili yaz ve kış aylarında sunmak için sabırsızlıkla sizleri bekler.

Yakınımızdaki Yerler

Bodrum Tenis Kulübü

Bodrum Tenis Kulübü 20 Temmuz 2012 tarihinde Bodrum Golf  Kulübü bünyesinde faaliyete başlamış olup 2015 yılı sonuna kadar faaliyetlerine Bodrum Golf ve Tenis Kulübü olarak devam etmiştir.

2016 yılından itibaren Bodrum Tenis Kulübü adını alarak idaresi Tenis Antrenörü Erkan EDİS'e tarafından yürütülen şirketin bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. 

Kış dönemlerinde iki tanesi kapalı olmak üzere 5 adet toprak kortumuz Kafe&Restaurant,soyunma odaları ve 150 araçlık otoparkı ile siz tenis severlere hizmet vermektedir. Kulübümüz veteran tenisçiler hizmet vermesinin yanında her yaş grubundaki yetişkin ve çocuğa performans ve hobi tenis eğitimi vermektedir. Türkiye Tenis Federasyonu i kort sistemine kayıtlı olan kulübümüz tüm kategorilerde ulusal ve uluslar arası turnuvalara ev sahipliği yapmaktadır.